Darmowy audyt SEO

Sprawdź poprawność pod kątem SEO kluczowych elementów budowy strony

Co to jest audyt SEO i dlaczego warto go zrobić?


Można powiedzieć, że jest to pierwszy krok na drodze, jaki powinieneś wykonać, aby przeprowadzić skuteczne pozycjonowanie swojej strony internetowej. Właściwe przygotowanie witryny pod kątem architektury, linkowania wewnętrznego, właściwego tagowania, przyjazności dla urządzeń mobilnych i wielu jeszcze innych kwestii decyduje ostatecznie, z jakiego punktu startujemy.

W samym kodzie Twojej strony internetowej możemy wyróżnić elementy, które są kluczowe dla późniejszego procesu pozycjonowania. Atrybuty Meta Title (Tytuł) i Meta Description (Opis) widoczne są w wynikach wyszukiwania. Od właściwego ich przygotowania zależy czy witryna będzie wyświetlana na pierwszej stronie wyników i jak często będzie odwiedzana przez Internautów.

Przeprowadzając bezpłatny audyt dowiesz się dokładnie, w jakich miejscach Twoja strona wymaga poprawy i co można jeszcze ulepszyć. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że jeżeli sama witryna nie będzie właściwie przygotowana do pozycjonowania to inne zabiegi na niewiele się zdadzą.

W ramach sporządzonego raportu oceniane są nie tylko elementy tekstowe, ale również parametry techniczne witryny, które w sposób pozytywny mogą wpływać na jej odbiór przez Google.

Przeprowadzenie audytu SEO zaleca się zawsze w przypadku stron nowych. Podobna procedura powinna być również wykonana, jeżeli na stronie dokonano istotnych zmian.

W ramach otrzymanego raportu zyskujesz dostęp do takich danych jak: ilość błędów na stronie, ilość niedziałających linków, błędne opisy obrazów, zduplikowane tytuły, zbyt długie tytuły, błędne opisy meta descriptions itd. Wszystko to z dokładnym linkiem i wskazaniem gdzie dana nieprawidłowość występuje.

W 15 sekund prześwietlimy Twoją stronę.

Poprawimy Twoją pozycję w Google.

Zrób pierwszy krok!