Marketing interntowy

W dobie rozwoju technologii cyfrowych Internet stał się nowoczesną platformą, na której spotykają się interesy kupującego i sprzedawcy. Według przeprowadzonych badań wynika, że ponad jedna trzecia użytkowników korzystających z Internetu dokonuje w sieci zakupów! Świadczy to o ogromnym potencjale, jaki niesie ze sobą to medium. Innowacyjne formy reklamy i nowe kanały docierania do klienta wymagają skoordynowania działań. Należy połączyć takie rzeczy jak: SEO, Pay Per Click, Web Design, Social Media Marketing i Email Marketing, aby uzyskać optymalny rezultat. Wiemy jak to zrobić i dajemy Ci przepis na sukces.

Uruchom proces tworzenia i obserwuj wzrost pozycji !

Search Engine Organization

Jest to optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych czyli w skrócie pozycjonowanie. Składa się na to szereg działań a w szczególności przygotowanie Twojej witryny w ten sposób aby była ona w stanie osiągnąć najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Naturalnie dzieje się to przy zachowaniu wymagań stawianych przez daną wyszukiwarkę np. „wytyczne Google dla webmasterów”. W praktyce oznacza to, że dbamy o to aby na Twojej witrynie znalazły się treści unikalne, odpowiedniej długości, wartościowe, zawierające odpowiednie słowa kluczowe, w sposób właściwy podzielone i urozmaicone pod kątem tematyki. W dalszej kolejności jest to dobór odpowiednich tytułów, opisów meta description i grafik. Dodatkowo dbamy o wysokie standardy linkowania wewnętrznego. Wszystko to robimy aby Twoja strona była jak najbardziej „przyjazna” dla wyszukiwarki.

Pay-Per-Click Management

W skrócie PPC. Jest to jeden z najpopularniejszych systemów rozliczeń za reklamę jaki funkcjonuje w Internecie. Powyższe rozwiązanie opiera się na założeniu, że reklamodawca płaci nie za samo wyświetlenie reklamy ale za realne kliknięcie użytkownika w banner lub link. W wypadku reklam na stronie wynikowej Google pod pojęciem PPC rozumie się płatne za kliknięcia linki sponsorowane. Największymi zaletami kampanii reklamowych PPC jest ich elastyczność jak również możliwość ich przeprowadzenia w stosunkowo krótkim czasie. Jest to rewelacyjne rozwiązanie jeżeli interesuje Cię skuteczna akcja promocyjna, okolicznościowa lub tematyczna. W ramach naszej usługi proponujemy zestaw przydatnych narzędzi dzięki którym w łatwym sposób zarządzasz reklamą i możesz w pełni skupić się na swojej działalności.

Na tle konkurencji wyróżnia nas:

Web Design & Development

Zasadniczą cechą naszego podejścia do tematu web desing jest postawienie sobie jako priorytetu połączenia dobrego projektu graficznego z optymalną hierarchią treści. Nasi doświadczeni specjaliści dbają o to aby takie elementy witryny jak nawigacja, użyteczność, interaktywność i architektura informacji stanowiły harmonijną całość. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą komunikację na linii Twoja strona internetowa i potencjalny odbiorca. Dodatkowo specjalnie z myślą o Twoich potrzebach i specyfice wykonywanej działalności przygotowany jest autorski system zarządzania treścią CMS. Z jego pomocą bez posiadania specjalistycznej wiedzy informatycznej będziesz mógł nanosić modyfikacje na stronie, wprowadzać interesujące treści np. aktualności o Twojej firmie, dodawać potrzebne zakładki i urozmaicać stronę poprzez dodawanie atrakcyjnych grafik.

Social Media Marketing

Marketing w mediach społecznościowych stał się w ostatnich latach potężnym narzędziem do promocji swojej marki i prowadzonej działalności. Upowszechnienie dostępu do Internetu i portali społecznościowych typu Facebook, Youtube, Twitter spowodowało, że dostęp do grupy docelowej jeszcze nigdy nie był tak prosty. Dodatkowo obniżamy w znacznej mierze koszty naszych działań marketingowych.

Naszym celem jest stworzenie bliższych relacji między Internautami a rekomendowanym produktem/usługą/marką. Wykorzystujemy zaawansowane narzędzia analityczne aby w czasie rzeczywistym mieć podgląd na skutki działań reklamowych.

Nasi specjaliści wiedzą doskonale jak zdobyć uwagę użytkowników, wykorzystać ich zaangażowanie w serwisach społecznościowych i wygenerować pożądany ruch na Twojej stronie internetowej. Właściwie przeprowadzona akcja promocyjna przyniesie Ci nie tylko zwiększoną sprzedaż produktu ale również przyciągnie fanów, którzy w przyszłości będą pozytywnie reagować na działania marketingowe.

Social Media Optimization

W odróżnieniu od Social Media Marketing działania SMO skupiają się przede wszystkim na pracy w obrębie Twojej witryny. Jest to niezwykle ważny element promocji Twoich produktów bądź usług. Nasz autorski system CMS (system zarządzania treścią) jest pełni zintegrowany z najpopularniejszymi portalami społecznościowymi takimi jak Facebook czy Twitter. Dzięki wbudowanej funkcji social media managera treści prezentowane na stronie automatycznie publikowane są na Twoich profilach społecznościowych. Architektura i zawartość strony jest tak tworzona aby była jak najbardziej przyjazna dla tychże serwisów. Twoja marka zyskuje na wiarygodności, poznajesz społeczność, która jest zainteresowana Twoją działalnością a oprócz tego wzrasta ranking prowadzonej przez Ciebie strony internetowej w wynikach organicznych wyszukiwania (naturalnych, bez konieczności opłacania linków sponsorowanych).

Email marketing

W ramach usługi otrzymujesz proste a zarazem skuteczne narzędzia do prowadzenia marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej. Dzięki nim w stosunkowo, krótkim czasie jesteś w stanie stworzyć rozbudowaną bazę adresów e-mail i sposób efektywny nią zarządzać. Dodatkowo podpowiadamy lub sami tworzymy przyciągające uwagę treści wiadomości e-mail np. newslettery. Projektujemy schematy komunikacji dzięki którym będziesz mógł najefektywniej wykorzystać potencjał marketingowy jaki niesie ze sobą poczta elektroniczna. Stawiając na email marketing budujesz lojalność wśród swoich konsumentów, tworzysz pozytywne relacje z odbiorcami, ocieplasz wizerunek firmy i finalnie organizujesz dochodowy kanał sprzedaży.

Content Marketing

W dobie społeczeństwa informacyjnego mamy do czynienia z zalewem różnego rodzaju treści. Przeciętny użytkownik Internetu jest atakowany praktycznie z każdej strony. Sprawia to, że teksty są czytane pobieżnie a nasza uwaga co chwilę ulega rozproszeniu. Wobec zaistniałego stanu rzeczy zadbanie o wysoką jakość naszego content marketingu może zdecydować o tym jaką pozycję zajmiemy na rynku.

Marketing treści to przede wszystkim pozyskiwanie potencjalnych klientów w wyniku zamieszczania przydatnych i atrakcyjnych treści. W odróżnieniu do typowych form reklamy CM opiera się na budowaniu długotrwałych relacji z odbiorcami, zaangażowaniu obydwu stron i wzajemnej interakcji.

Nasze działania w zakresie content marketingu dają Ci szereg przydatnych możliwości ze względu na różnorodność tworzonych treści pod kątem: specyfiki grupy docelowej, specyfiki marki, celu biznesowego, formy przekazu i rodzaju kanału komunikacji.

W naszych kampaniach content marketingowych stawiamy na takie rzeczy jak : wartościowe artykuły eksperckie, nienachalne artykuły sponsorowane, blogi na wysokim poziomie merytorycznym, atrakcyjne pod względem wizualnym prezentacje, infografiki i materiały video. W ramach potrzeb tworzymy także interesujące dla klientów e-booki.

Content marketing

Wysokiej jakości content:

  • jest dopasowany do branży
  • działa na odbiorcę
  • skłania do działania

Zaangażowanie użytkowników przekłada się bezpośrednio na większe zaufanie do marki. Wśród konsumentów wzrasta świadomość Twojego brandu, generowane są leady (osoby potencjalnie zainteresowanie Twoim produktem/usługą) a znaczna część z nich przekłada się ostatecznie na generowany zysk.

Masz pytania ? Oddzwonimy